„Gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami w Jeruzalem i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi” (Dz 1, 8) Inicjatywa „Krańce Dz 1,8” to akcja ewangelizacyjna organizowana przez Diecezjalną Diakonię Ewangelizacji, odbywająca się w czasie Diecezjalnych Dni Młodzieży. W tym roku będziemy mieli okazję pokazać piękno Boga i opowiedzieć o nim 16 czerwca w Rokitnie. Każdy z nas zostanie wyposażony w odpowiednie atrybuty, które mają nam pomóc w głoszeniu Dobrej Nowiny, tj. specjalna koszulkę, Pismo św. i naklejki z logo KRAŃCÓW. Ale to tylko pomoce! Najważniejsze jest Twoje prywatne doświadczenie Boga i pragnienie podzielenia się nim!

W czasie DDMów będzie taki czas, że w parach udamy się na ewangelizację przybyłej młodzieży, żeby zrobić „Boży szturm”. To będzie zmasowana akcja, aby zaprosić innych, abyśmy wyznali wiarę w Jednego Boga.„Gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami w Jeruzalem i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi” (Dz 1, 8) Inicjatywa „Krańce Dz 1,8” to akcja ewangelizacyjna organizowana przez Diecezjalną Diakonię Ewangelizacji, odbywająca się w czasie Diecezjalnych Dni Młodzieży. W tym roku będziemy mieli okazję pokazać piękno Boga i opowiedzieć o nim 16 czerwca w Rokitnie. Każdy z nas zostanie wyposażony w odpowiednie atrybuty, które mają nam pomóc w głoszeniu Dobrej Nowiny, tj. specjalna koszulkę, Pismo św. i naklejki z logo KRAŃCÓW. Ale to tylko pomoce! Najważniejsze jest Twoje prywatne doświadczenie Boga i pragnienie podzielenia się nim! W czasie DDMów będzie taki czas, że w parach udamy się na ewangelizację przybyłej młodzieży, żeby zrobić „Boży szturm”. To będzie zmasowana akcja, aby zaprosić innych, abyśmy wyznali wiarę w Jednego Boga.

Zaproszenie do udziału w KRAŃCACH  kierujemy oczywiście do Drogich Animatorów DDE, ale także do tych, na czy bardzo by nam zależało, którzy po prostu mają pragnienie dzielenia się z innymi spotkaniem Boga w swoim życiu, czyli do wszystkich uczestników oaz wakacyjnych po I stopniu ONŻ.

Plan w skrócie jest bardzo prosty: przyjeżdżamy do Rokitna już 15 czerwca w piątek do godz. 18.00, żeby na różne sposoby przygotować się do KRAŃCÓW i żeby następnego dnia wyruszyć to ludzi z Dobrą Nowiną na ustach! A koszty są minimalne: 10 zł za nocleg i wyżywienie.

Aby zapisać się na KRAŃCE przejdź na https://lubuskadde.pl/2018/05/niusy/ruszyly-zapisy-na-krance/