internetPrzez całe wakacje trwały prace nad nową stroną internetową Ruchu Światło-Życie w naszej Diecezji. Całkowicie zmieniliśmy wygląd, wprowadziliśmy wiele nowych treści, przyjrzeliśmy się potrzebom Oazy na naszym terenie i zaplanowaliśmy prace na najbliższy czas. Nowa strona jest całkowicie responsywna tzn. dostosowuje się rozmiarem do urządzenia, na którym przeglądamy treści internetowe. Dzięki temu bez większych przeszkód można korzystać z niej w laptopie, smartfonie, czy tablecie. Oczywiście cały czas trwają prace nad nowymi modułami, a także nad uzupełnianiem artykułów. 

Zmieniliśmy również adres naszej strony z adonai.oaza.pl na lubuskaoaza.pl Takie plany były już od dawna, a dzięki tworzeniu nowej strony, mieliśmy okazję je przeprowadzić. 
Zapraszamy wszystkich chętnych Oazowiczów do tworzenia naszej witryny, a także profilu na Facebooku, czy w innych mediach. Czekamy na Wasze uwagi, spostrzeżenia a także pomysły. Piszcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w realu!