Szczęść Boże Kochani!

Przesyłamy Wam specjalną informację dotyczącą akcji modlitewnej „Róża dla Ruchu”.

Najpierw krótko o idei. „Róża dla Ruchu" to akcja modlitewna, którą podejmujemy w naszej Diecezji, wzorując się na działaniu zaproponowanym przez Ruch Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej. Za zgodą Organizatorów postanowiliśmy zaszczepić to dzieło u nas - w Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Róża dla Ruchu” to modlitwa różańcowa. Każdy uczestnik akcji codziennie modli się dziesiątką różańca, rozważając wybraną tajemnicę, i ofiarowuje ją w intencji Ruchu Światło-Życie Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Wszystkich chętnych do podjęcia tego dzieła modlitewnego prosimy o zgłoszenie się poprzez formularz, do którego link podajemy poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffYCMRe5lA4MYpqcD3rz3KcaknfXiykqRq-BYj_rO4uzQpwA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Po przyjęciu osób zainteresowanych zostaną utworzone Róże Różańcowe. Na podstawie adresów mailowych skontaktujemy się z Wami - poznacie wówczas skład Waszej Róży oraz jej patrona. Przez cały czas trwania akcji, pierwszego dnia każdego miesiąca, będziecie otrzymywać nowy rozkład modlitwy - tajemnicę różańca, którą będziecie się modlić przez kolejne 30 dni. W październiku, ze względu na ustalanie się Róż, sprawy organizacyjne mogą przesunąć pewne rzeczy nieco w czasie - prosimy wówczas o cierpliwość. :)

Do „Róży dla Ruchu” zapraszamy WSZYSTKICH chętnych oazowiczów – uczestników, animatorów, pary Domowego Kościoła, księży, osoby konsekrowane i świeckie. Czekamy na zgłoszenia członków wszystkich Diakonii, działających na terenie naszej Diecezji!

Naszą modlitwę rozpoczynamy 1 października 2019 i modlimy się do końca czerwca 2020.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pozdrawiamy Was serdecznie

ks. Paweł Grzesiak – moderator Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji

Dorota Kuszyńska – animator odpowiedzialny DDE

19.09.30 żywy różaniec