Ruch Światło-Życie to wspólnota dla każdego. Również my znaleźliśmy swoje miejsce właśnie w Oazie. Posługujemy na co dzień pisząc dla Was artykuły, wstawiając nowe posty na Facebooku. Zajmujemy się informowaniem wszystkich zaangażowanych w Ruch Światło-Życie jak i ludzi, którzy może dopiero pierwszy raz spotykają się z Oazą. Naszym zadaniem jest również kontakt z innymi mediami tak, aby informacje o Ruchu Światło-Życie docierały poza nasze środowisko.

Jeżeli chcesz skontaktować się z redakcją, pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania i opracowywania edytorskiego nadesłanych tekstów, a także do zmiany tytułów i nagłówków. Tekstów nadesłanych nie zwracamy. Nadesłanie tekstu nie jest równoznaczne z jego opublikowaniem. Wysyłając tekst lub zdjęcie zgadzasz się na jego publikację.

Jeżeli masz jakieś uwagi odnośnie do strony, chcesz pomóc nam ją rozwijać lub natrafiłeś na jakieś błędy techniczne pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcemy zaprosić Cię do tworzenia tej strony jak i pozostałych naszych mediów: fanpage'a na Facebooku, czasopisma Betfage. Dołącz do nas!

Centrum Światło-Życie
Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

ul. Obywatelska 1
65-736 Zielona Góra
tel. 506 952 941
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.