Ruch Światło-Życie Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Animator odpowiedzialny
Michał Tomaszwski


Głównym założeniem Diakonii Komunikowania Społecznego jest pomoc w kontaktowaniu się i dzieleniu informacjami z innymi ludźmi. Najprawdopodobniej jest to najbardziej poinformowana diakonia w Ruchu. Najbardziej ciekawska, dociekliwa, nawet można by użyć słowa "wścibska". Wysłucha i przesłucha każdego. Mamy swoich zwiadowców i donosicieli w każdej diakonii.

Ekipa dksu, zawsze wbije się na każdą organizowaną imprezę w diecezji, zrobi reportaż, wywiad i zdjęcie, na którym możesz wyjść niekorzystnie. Nie przejmuj się. Mamy programy do retuszu ale cudów nie zrobimy. Pamiętaj zobaczy Cię cała diecezja :) Jeśli zaprosisz nas na wydarzenie które organizujesz, licz się z tym, że na pewno przyjedziemy i wypijemy duże ilości kawy. Przygotuj tylko miskę z wodą dla naszego pupila, który zapewni dla całego towarzystwa dodatkową atrakcję.

Prowadzimy Facebooka i Twittera. Często umieszczamy tam newsy, jednak nie znajdziesz tam informacji o naszych kulinarnych upodobaniach, czy wpadkach w pracy. Posiadamy najnowszy sprzęt operacyjny, rodem z filmu James Bond - Agent 007. Nigdy nie wiesz, czy nagramy Cię super kamerą, która wygląda jak telefon, czy tabletem który przypomina aparat fotograficzny. Produkujemy również swoje gadżety, które stały się w ostatnim czasie hitem. Wyposażamy każdego w kubek aby miał zawsze w czym pić kawę i nie tylko. 

Jak już wiesz, jesteśmy dość wszechstronni. W jednej osobie jesteśmy prezenterami, operatorami kamery, grafikami, fotografami, realizatorami materiału i recenzentami. Planujemy zostać blogerami, wiec będziemy jeszcze bardziej popularni.

Jeśli zobaczyłeś siebie, czytając ten tekst, to znaczy, że ta diakonia jest właśnie dla Ciebie. Twoje talenty z pewnością zostaną wykorzystane na maksa. Twoje życie towarzyskie będzie bogate i zwiększy Ci się ilość znajomych na fb :)

Zapraszamy Cię do nas!